Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Fi System , aşağıdaki teknoloji alanlarında odaklanan stratejik danışmanlık uzmanlığı sunmaktadır :

Bulut Çözümleri
( Microsoft Azure – Office365 )

Veri Depolama Çözümleri
(Storage)

Veri Depolama
Sanallaştırma


Sunucu Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Network Çözümleri
(Lan - Wan - Wireless)


Güvenlik Çözümleri
( Firewall - IPS - SIEM )

IP Kamera
IP Santral Çözümleri

Sap Basis Danışmalığı
SAP-BASIS Hizmetleri


Yapısal Kablolama
Zayıf Akım Çözümleri
Bilgi teknolojisi ekonomisi artan teknoloji kullanımına yön vermeye devam etmekle birlikte, daha önce değerlendirilmesi gereken ve IT yol haritası mevcut birçok seçeneğin var olduğunu düşünüyoruz. Dijital ekonomi, kuruluşların ürün gamında stratejik olarak yaratıcı olmalarını sağlarken, daha üst düzey müşteri hizmetleri elde etmelerini sağlıyor. Bazıları, işletmelerin operasyonel olarak daha düşük maliyetli olmaya devam etmesini beklemenin bir paradoks olduğuna inanıyor.


Günümüzde işletmeler, kurumsal çapta bilgi teknolojisi çözümlerinden yararlanarak kritik iş süreçlerini iyileştirme ve operasyonel verimlilik kazanma fırsatı buluyorlar. Fi System ekibi, müşterilerimiz için başarılı sonuçlar üretmek için IT projesi metodolojisini sürekli kullanmıştır. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler, kuruluşun bilgi teknolojisi çözümlerinin uygulanmasına yönelik benzersiz yaklaşımımızı doğrulamaktadır.


Müşterilerimiz, geleceğe yönelik stratejik teknoloji çözümleri tasarlarken ve yürütürken başarılı olabilmemizi sağlayan, zamanla rafine ettiğimiz ilkelere ve uygulamalara değer verirler. Fi System girişiminize getireceği avantajlardan faydalanmak için müşterilerimize katılın. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bize ulaşın.