Fi System Preloader

Neden Fi System ?

Bilgi teknolojileri tarafında profesyonel hizmet sağlayıcınız olarak Fi System ‘i seçerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Doğru IT altyapısı ve stratejisi, işinizin başarısı ve büyümesi için kritik görevdir. Doğru IT sağlayıcısının seçilmesi size iş ve teknoloji olarak uyum yeteneği sağlar. Fi System’ de işiniz için en iyi çözümleri oluşturmak adına her aşamada teknoloji, insanlar ve çözümler vardır.

Uçtan uca Sanallaştırma

Sunucuların, veri depolama alanlarının, bilgi güvenliğinin, işletim sistemlerinin, uygulamaların ve ağın uçtan-uca sanallaştırılmasında uzmanlaşmış bir endüstri şirketiyiz.Gelişen Teknolojiler

Sanallaştırma (Virtualization), Veri Merkezi (Datacenter) , Ağ altyapısı (Network), Kablosuz Ağ (Wireless), Ip Kamera , Ip Santral , Güvenlik Çözümleri (Firewall , IPS , Ceh), Bulut çözümleri (Cloud) tarafında ortaya çıkan teknolojilerin en üst noktasındayız.

Yenilikçi IT Çözümleri

Network tasarımı, Datacenter tasarımı , Virtualization tasarım , Firewall , IPS tasarımları , Cloud Hizmeti (Office365 , Azure ),Penetrasyon Testleri ve süreç iyileştirme tarafında proaktif altyapı izleme desteği konularında ileri teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Özel Müşteri Desteği

Fi System ile çalışırken, IT uzmanlarından oluşan bir ekiple çalışıyorsunuz demektir. Satıştan uygulamaya ve desteğe kadar, her ihtiyacınızı karşılayabiliriz.


Teknoloji Çözüm Bütünleştiricisi

Müşterinin yalnızca hedeflerini değil, gereksinimi de daha iyi anladığımız için, teknolojiyi ekonomik, ölçeklenebilir ve sınıfının en iyisi performansı için hazırlarız. Ve bu amaçla, müşterilerimize ideal bir çözüm sağlamak için birden çok teknoloji ortağından gelen ürünleri kullanıyoruz.Müşteri Odaklı Katılım Modeli

Müşterilerimize verdiğimiz derin bağlılık taahhüdümüzü, sektörler genelinde çalışan 15 yıllık tecrübemiz, işimizi nasıl şekillendirdiğimiz ve sunduğumuz geniş hizmet yelpazesi tanımlıyor. IT süreçlerinizi, alanınızın ve teknoloji gereksinimlerinin etrafında oluşturuyor ve işinizin farklı gereksinimlerini karşılayan özel hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

IT performansınızı artırmanıza ve IT maliyetlerinden tasarruf etmeye nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenmek için bize ulaşın.