Fi System Preloader

Fi System Bilgi Teknolojileri

Fi System olarak her şeyden önce müşterilerimizle olan ortaklıklarımıza değer veririz. Fi system, değişen piyasa taleplerini başarıyla uyarlamıştır. Görevimiz boyunca, bütünlüğe,bağımlılığa ve azim temelli bir müşteri merkezli kültürü geliştirdik ve besledik. Mükemmellik tutkumuz, müşterilerimiz için kişiselleştirilmiş iş sonuçlarını sunma kabiliyetimize güvenir.

Hedefimiz , karşılıklı başarı, büyüme ve karlılığa dayalı toplam müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak için her gün çok çalışıyoruz, sonunda güven ve sadakat kazanıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Bilgi güvenliğine büyük önem veren kurumumuzun temel ilkeleri;

  • Bilişim sektöründe, müşteri ve güvenlik odaklı hizmet sağlamaya yönelik, yasal ve düzenleyici gereksinimleri ve müşteri sözleşmelerine ilişkin güvenlik yükümlülüklerini dikkate alarak hizmet sağlamak,
  • Kalite ve bilgi güvenliği sistemini, oluşabilecek her türlü riski değerlendirip risk yönetimi bazlı sürdürülebilir bir sistem oluşturmak.
  • Çalışanlarının, üçüncü taraf ve paydaşlarının bilgi güvenliğine yönelik rol ve sorumlulukları hakkında farkındalığını arttırmak üzere düzenli eğitim ve öğretim aktiviteleri düzenlemek.
  • Güvenlik kontrol hedefleri belirlemek; sistemi düzenli denetlemek ve gözden geçirmelerle sürekli iyileştirmek.
  • Bilgi varlıklarının bütünlük, gizlilik, erişilebilirliklerinin ve Bilgi Güvenliği ve Kalite Yönetim Sisteminin sürdürülebilirliğini sağlamak,
  • Müşteri ve diğer paydaşlar ile olan hizmet alma ve verme süreçlerinde Bilgi Güvenliği ve kalite yönetim yükümlülüklerini dikkate alarak iş yapmaktır.
  • Bilgi Güvenliğinin tüm Fİ SYSTEM BİLGİ TEKNOLİSİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’NDE kurulması ve yürütülmesi için Bilgi Güvenliği Yönetim Kurulu (BGYK) kurulmuştur.
  • BGYK adına tüm duyurular mail ortamında bgyk@fisystem.com.tr adresinde yapılacak olup, tüm mail sistemini kullanan çalışanlar bu adresten gelen duyuruları öncelikle dikkate almaktadır.
  • Fi System olarak tüm paydaşlarımızın kişisel verilerini 6698 sayılı KVKK uyarınca işlemek, derlemek, saklamak ve imha etmek üzerine standart uygulamalar oluşturulmuş, kişisel verilerin saklanmasıyla ilgili ulusal ve ulslararası düzenlemelere uygun çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Değerlerimiz

Bütünlük

Güvenin iyi iş dünyasının temel bir koşulu olduğuna inanıyoruz. Dürüst, şeffaf, saygılı ve iş arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımız için en iyisini yapmaya kararlıyız.
Dürüstlük

Açıklık ve dürüstlük en iyi ilişkilerin temelini oluşturur çünkü güven ve inanca yol açarlar. Bu temeller üzerine inşa edilen güçlü ve olumlu ilişkiler, bizi farklılaştıran ve çok şey başarabilmemizin önemli bir parçasıdır.Mükemmellik

Basit, kolay ve ilgili çözümlerle mümkün olan en yüksek kalite ve değeri sunmaya çalışıyoruz . Ekibimiz, başarılı olmak ve müşteriyi yaptığımız her şeyin merkezine koymak için kararlılıkla her meydan okumayı başarmakta ve yaklaşmaktadır.

Karşılıklı Saygı

Bireysel farklılıklarımız bizi bir ekip olarak ve birbirimiz için sahip olduğumuz, dinleyerek, farklı bakış açılarını anlayarak ve başkalarının başarısını önemseyerek desteklediğimiz güveni ve saygıyı güçlendirir, bizi daha güçlü ve sonuçları doğru şekilde sunabilmemizi sağlar.

Birlikte çalışmak istermisiniz?